Kontakt

Napisz, zadzwoń do nas

Naszym podstawowym zadaniem jest zaspokajanie potrzeb Klientów, którzy chcą korzystać z najlepszych urządzeń klimatyzacyjnych w swoich domach i firmach. Klimatyzatory w skuteczny sposób chłodzą, jak i ogrzewają pomieszczenia, utrzymując stałą temperaturę na poziomie 23-26 stopni Celsjusza, a także wilgotność w przedziale 40-60%. Szczycimy się tym, że dysponujemy szeroką ofertą klimatyzatorów od najlepszych producentów, dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb Klientów. W ofercie naszej firmy znajduje się zarówno klimatyzacja do firmy, jak i dla użytkownika prywatnego. Co więcej, proponujemy także inne systemy dbające o jakość powietrza w domu: wentylatory, rekuperatory, pompy ciepła.

Dane firmowe
Termoklim Tomasz Litwinowicz
Lipowa 7 lok. 18, 55-114 Strzeszów
woj. dolnośląskie
NIP: 9151567689
REGON: 021870615
Dane kontaktowe
Telefon: +48 726 070 782
E-mail:

Szybkie pytania, szyba odpowiedź

Nasi konsultanci posiadają rozległą wiedzę dotyczącą wszystkich systemów dbających o jakość powietrza w domu, a w szczególności o klimatyzacji, rekuperacji, wentylacji i pompach ciepła. Odpowiedzą na wszystkie pytania. Wystarczy do nas napisać lub zadzwonić, a dowiesz się:

 • która klimatyzacja Wrocław jest dla Ciebie najlepsza,
 • czy coś złego dzieje się z Twoim urządzeniem,
 • jakich prac serwisowych wymaga klimatyzacja do sprawnego działania,
 • jakie systemy do wentylacji powietrza możesz wprowadzić do swojego domu lub biura,
 • czy naprawa urządzeń klimatyzacyjnych jest możliwa.

Na te i wiele innych pytań odpowiedzą nasi konsultanci. Zachęcamy do kontaktu.

Napisz wiadomość

  Szeroki zakres usług

  Oprócz tego, że w zakresie naszych usług znajduje się sprzedaż klimatyzatorów, realizowana jest także naprawa klimatyzacji, jak i wszystkie prace związane z serwisem. Dzięki nam Twoje urządzenia klimatyzacyjne będą działały sprawnie przez bardzo długi czas. Na nas możesz polegać.

  Termoklim dokładnie wie, czego oczekują Klienci. Dzięki długoletniej obecności na rynku, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Realizujemy zarówno proste, jak i skomplikowane zlecenia. Nie ma dla nas realizacji nie do wykonania. Jesteśmy otwarci na szeroką pomoc Klientom. Klimatyzacja Wrocław to my!